1988'den günümüze
Güven, İstikrar, Kalite

1988 Yılında Ersac Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi adıyla kurulan ve faaliyetlerine devam eden firmamız yassı çelik mamulleri konusunda 33 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimiyle Türk Sanayisine hizmet etmeyi kendine amaç edinmiştir.

Ticaret hayatına ilk olarak 1988 yılında Perşembe pazarında başlayan Ersin Salcı, daha sonra Kartal’da 500 m2’lik bir alanda faaliyetine devam etmiştir. Sonrasında aynı yerde hizmet verdiği alanı 6.500m2 üretim alanına çıkaran Ersac Metal nihayetinde, 2018 yılında inşaatına başlanan Gebze OSB’de bulunan Çelik Servis Merkezine 2021 yılının başında taşınmıştır. Çelik Servis Merkezimiz 16.000 m2 işletme alanı, 2.500 m2 idari bina olmak üzere toplamda 18.500 m2 kapalı alan, 6.000 m2 açık alan olmak üzere genel toplamda 24.500 m2’lik bir çalışma alanıyla hizmetine devam etmektedir.

Türkiye’nin her türlü sanayi sektörüne, inşaat, otomotiv, otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, çelik eşya, mobilya, endüstri vb. faaliyet gösteren firmalarla çalışmakta olup, Gebze Çelik Servis Merkezimizde müşterilerimizin isteği doğrultusunda hassas dilme, boy kesim, paketleme ve giyotin kesim işleri yapılmaktadır. İlkeli dürüst ve karşılıklı güvene dayalı, çağın gereklerini değişen ihtiyaçlar doğrultusunda yaparak teknolojiyi yakından takip edip, büyümenin en önemli normları arasında olduğunu kabul etmiştir. Ersac Metal Çelik Servis Merkezi kalite ve müşteri memnuniyeti prensibi ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek ve her gün daha ileriye taşımak için çalışmalarına devam etmektedir.

Ersac Metal Çelik Servis Merkezi olarak, müşterilerimizle olan ilişkilerimizi günübirlik değil, uzun soluklu olarak düşünmekteyiz. Bu nedenle müşterilerimizi gerek termin, gerekse fiyat konusunda her zaman destekleriz.

Ürün gamımızda Galvaniz (GZR), soğuk (DKP), Sıcak (Siyah-RKK), asitli (HRP) ve Boyalı Galvaniz malzemeler olarak geniş ürün yelpazesinde hizmet vermekteyiz.

Dikey büyümeyi hedefleyen ve bu anlayışla entegrasyona yönelik yatırımlarına aralıksız devam eden Ersac Metal, kurulduğu günden bu yana; hayata geçirdiği yatırımları, global kalite standartlarına uygunluğu, son teknoloji ekipman kullanımı ve hızla gelişen yapısıyla sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir.